Instruktorzy

Poznaj naszych instruktorów

Miłość do tańca, pasja i profesjonalizm. To wartości, którymi kierują się nasi instruktorzy.
Poniżej możecie dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Andrii Shkapoid - instruktor szkoły tańca
Andrii Shkapoid

Tancerz, choreograf, instruktor tańca.
Wicemistrz świata w stylu Jumpstyle 2012 (Ukraina), 2013 (Włochy), 2015 (Niemcy)
Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym im. M.P. Dragomanowa w Kijowie.
Absolwent kierunku tancerz-choreograf Akademii Humanistyszno-Ekonomicznej w Łodzi.
Asystent choreografa na otwarciu Stadionu Narodowego w Kijowie.
Obecnie tancerz paryskiego kolektywu (LA)HORDE z którym tańczy na scenach teatrów Portugalii, Kanady, Francji, Belgii.
Uczestnik warsztatów na Malcie 9 edycji programu "You Can Dance-Po prostu tańcz".
Instruktor i choreograf projektu Interkamp (obozy taneczne, obozy muzyczne z Dawidem Kwiatkowskim).
Choreograf grup turniejowych w stylu modern oraz jazz w Szkole Tańca "JAST" w Piotrkowie Trybunalskim oraz Fantasy Dance Academy w Łodzi.
Podczas wyjazdów uczestniczył w zajęciach w "Centre de la Dance" oraz studio "Harmonic" w Paryżu, "Studio 303" w Montrealu,
"My Way Dance Centre" w Kijowie oraz "Compagnie aux pieds levesque" w Grenoble.
Szkolił się u takich choreografów, jak Brian Friedman, Julia Spisser, Stephan Isijia Reynolds,
Michał Piróg, Ida Nowakowska, Nicolas Huchard, Albina Rubina, Michael Cassan, Vinse Ansard.
Techniki taneczne: modern, contemporary, jazz, jumpstyle.

Czytaj dalej
Katarzyna Matyszczak - instruktor szkoły tańca
Katarzyna Matyszczak

Pedagog, tancerka, choreograf. Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej oraz Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego w dziedzinie tańca współczesnego przy Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie (pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego), który ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. Swoje pierwsze kroki jako tancerka stawiała w wieku 13 lat w zespole tańca nowoczesnego Tadeusza Luterka w Zamościu, zajmując wiele czołowych miejsc w kategorii disco-dance i hip-hop. W czasie studiów związała się z akademickim zespołem tańca współczesnego Impast. Od kilku lat bierze udział w wielu warsztatach tanecznych szkoląc się u polskich i zagranicznych pedagogów.

Czytaj dalej
Aleksandra Tucka - instruktor szkoły tańca
Aleksandra Tucka

Instruktor, choreograf. Studentka Wydziału Artystycznego Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku taniec. Ukończyła instruktorski kurs kwalifikacyjny o specjalności taniec jazzowy w Warszawie. Tancerka najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcu współczesnym oraz najwyższej krajowej klasy tanecznej „A” w tańcu jazzowym, klasycznym oraz Show-Dance. Wieloletnia tancerka Studia Tańca VIVERO w Rybniku. Brała udział w wielu spektaklach i widowiskach tanecznych, m.in. w musicalu „W cieniu tęczy”. Wielokrotna Mistrzyni, Wicemistrzyni oraz Finalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata Federacji IDO w kategoriach Jazz Dance, Modern & Contemporary, Show-Dance oraz Ballet Pointe. Choreograf grup, solistów i duetów zajmujących wysokie pozycje na zawodach rangi krajowej i światowej.
Szkoliła się m.in. u takich choreografów jak: Luciano Di Natale, Julia Spiesser, Jan Ravnik, Roberta Fontana, Grzegorz Pańtak, Elżbieta Szlufik-Pańtak, Minka-Marie Heiß, Gábor Halász, Wojciech Domagała, Monika Maciejewska-Potockas, Mario Ghezzi, Stefano Silvino, Jacek Wazelin. 9 września 2018 roku w Teatrze Ziemi Rybnickiej, poprowadziła swój pierwszy autorski spektakl. 

Czytaj dalej