Już 5 lipca startujemy z wakacyjnymi warsztatami artystycznymi!  

Przyjdź i sprawdź co Tobie w duszy gra! Wybierz swój styl, dopasuj godziny i daj się porwać w magiczny świat tańca i akrobatyki! Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki! Można zapisać się na cały miesiąc lub jeśli wyjeżdżasz na wakacje - to na 2 tygodnie! 

Jaki się zapisać? 

👉 Wybierz odpowiednią grupę wiekową

👉 Zapisz się przez formularz w Jarocinie lub Pleszewie

👉 Dokonaj wpłaty na konto KTS Sport-Dance (08 1090 2503 0000 0001 4298 4023) 

👉 Przyjdź na zajęcia :D Spędźmy razem pierwszy miesiąc wakacji! 


LIPIEC 2020

JAKIE BĘDĄ ZAJĘCIA?

JAROCIN  - HOLIDAY DANCE - Zuzanna Lamprecht

Zajęcia HOLIDAY DANCE poprowadzi dla was Zuzanna Lamprecht. Wrócimy do najważniejszych podstaw, ale spróbujemy również całkowicie nowych rzeczy! Czekamy na zmotywowane osoby, ale również na te, które tej motywacji potrzebują! Sprawimy, ze będą to niezapomniane wakacje dla Was. Nie może Cię zabraknąć!

PLESZEW - HOLIDAY AKRO - Mateusz Bąnczyk

Na lipcowych zajęciach z akrobatyki odbędą się warsztaty z trików akrobatycznych. Skupimy się na przejściach w przód i w tył, oraz na gibkości i ćwiczeniach wzmacniających. A to wszystko pod okiem profesjonalnego instruktora z indywidualnym podejściem do uczestników. Miła atmosfera i dobra zabawa gwarantowane!

PLESZEW - HOLIDAY DANCE - Mateusz Bąnczyk

Zajęcia prowadzone przez Pana Mateusza Bąnczyka pozwolą Wam na odkrycie nowych horyzontów w DISCO DANCE. Na pewno poznasz technikę oraz dowiesz się wielu ciekawych rzeczy! Zapraszamy przyjdź i sprawdź co Ci w duszy tańczy 🙂