Już 6 lipca startujemy z wakacyjnymi warsztatami artystycznymi! 


Przyjdź i sprawdź co Tobie w duszy gra! Wybierz swój styl, dopasuj godziny i daj się porwać w magiczny świat tańca i akrobatyki! Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki! Można zapisać się na cały miesiąc lub jeśli wyjeżdżasz na wakacje - to na 2 tygodnie! 

Jaki się zapisać? *Zapisy do niedzieli 5 lipca włącznie.

  • Wybierz odpowiednią grupę wiekową (grafik w załączniku) 
  • Zapisz się przez formularz  TUTAJ
  • Dokonaj wpłaty na konto KTS Sport-Dance (08 1090 2503 0000 0001 4298 4023) 
  • Przyjdź na zajęcia :D 

LIPIEC 2020

JAKIE ZAJĘCIA MOŻESZ WYBRAĆ?

AKROBATYKA- SIERGIEJ KOWALENKO

Na lipcowych zajęciach z akrobatyki odbędą się warsztaty z salta machowego i rundaka (przerzut bokiem). Skupimy się również na gibkości i ćwiczeniach wzmacniających. A to wszystko pod okiem profesjonalnego instruktora z indywidualnym podejściem do uczestników. Miła atmosfera i dobra zabawa gwarantowane!

ROZCIĄGANIE, SKOKI, PIRUETY- DOMINIKA BLEZIEŃ

Warsztaty z techniki przygotowującej do wykonywania różnych piruetów. Prócz tego nie zabraknie zajęć z rozciągania, które pomogą tancerzom w nauce skoków, między innymi calypso. Warto wykorzystać czas wakacji, by zrobić progres w technice tańca!

MALUSZKI- MATYLDA KUBIT

Na zajęciach z Panią Matyldą Kubit przeniesiecie się w magiczny świat bajek. W każdym tygodniu będziecie mogli się wcielić w wymarzone postacie. Nauczycie się nowych choreografii, którym towarzyszyć będzie muzyka z bajek. Przecież każdy kiedyś marzył o tym, by zostać Elsą, Arielką czy Kubusiem Puchatkiem. Pomożemy Ci spełnić to marzenie, dołącz do nas!

FANTASY STREET 13+LAT- KINGA GUZEK

Zajęcia z hip hopu poprowadzi dla was Kinga Guzek. Na treningach przede wszystkim potańczymy new stylowe choreografie, wrócimy do najważniejszych podstaw i sprawimy, że wasza kreatywność wzrośnie. Stworzymy wspaniała atmosferę i damy się ponieść muzyce. Czekamy na zmotywowanych ludzi, wiec nie może Cię zabraknąć!

ART 16- LAT- ANDRII SHKAPOID

Na zajęciach nauczycie się choreografii w stylu MODERN. Zwieńczeniem Waszej pracy będzie nagranie filmu z choreografią, która była ćwiczona na warsztatach. Efektywny trening i fantastyczna atmosfera-gwarantowane!

SOUL GROUP- ANDRII SHKAPOID

Grupa zamknięta - przygotowanie do KM IDO OSSA 2020.

JAZZ 25+ LAT- ANDRII SHKAPOID

Na lipcowych zajęciach Andrii Shkapoid planuje „Krótki kurs w stylu JAZZ”. Nauka choreografii i szlifowanie techniki tanecznej w przyjacielskiej atmosferze-zapewnione!