Zapisz się na zajęcia

Instruktorzy

Poznaj naszych instruktorów

Miłość do tańca, pasja i profesjonalizm. To wartości, którymi kierują się nasi instruktorzy.
Poniżej możecie dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Bogusława Szczepanik – Zasada - instruktor szkoły tańca
Bogusława Szczepanik – Zasada

             Dyrektor Artystyczna Szkoły Tańca JAST, trener Mistrzów Świata Hip-hopie, Mistrzów Europy w stylu Jazz Dance oraz Modern. Odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi Prezydenta RP za działalność na rzecz kultury polskiej. Przewodnicząca Komisji ds. Sędziów i Repertuaru Tanecznego w Polskim Związku Tańca. Sędzia międzynarodowy IDO, trener akrobatyki sportowej, dyplomowany nauczyciel Królewskiej Akademii Tańca w Londynie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na specjalizacji Instruktor Tańca Ludowego. Absolwentka podyplomowych studiów Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Trener tańca sportowego. Sędzia I kategorii Polskiego Związku Tańca.

Czytaj dalej
Mateusz Bąnczyk - instruktor szkoły tańca
Mateusz Bąnczyk

       Przygodę z tańcem zaczął w wieku 15 lat. Wychowanek Pani Bogusławy Szczepanik - Zasady, Dyrektor Artystycznej. Wielokrotny V-ce Mistrz Polski w Disco Dance. Uczestnik Mistrzostw Europy i Świata oraz Pucharów Świata w Disco Dance. Prowadzi zajęcia w takich stylach jak Jazz Dance, Disco Dance i akrobatyka w grupach rekreacyjnych oraz turniejowych. Brał udział w warsztatach pod okiem najlepszych specjalistów w takich stylach jak Disco Dance i Jazz Dance z różnych krajów: Czech, Rosji, Szwecji, Włoch, Niemiec, Norwegii, Francji, Serbii oraz Finlandii. Swoją pasją do tańca stara się przekazać wszystkim adeptom, którzy biorą udział w jego zajęciach.

Czytaj dalej
Anna Krowicka - instruktor szkoły tańca
Anna Krowicka

            Studentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Wychowanka Szkoły Tańca JAST – jako tancerka turniejowa prezentowała się w stylach Hip Hop i Jazz Dance, zarówno w kategoriach Solo jak i Mini Formacji. Obecnie prowadzi zajęcia z Mix'u Tanecznego, Jazz Dance i Hip Hop'u w Twardogórze. Nieustannie podnosi swoje umiejętności biorąc udział w warsztatach tanecznych z choreografami z Serbii, Rosji, Francji czy, Sycylii.

Czytaj dalej