Zapisz się na zajęcia

Strefa Zawodnika

19
luty
Nowe zajęcia Taniec i Akrobatyka w Rawie Mazowieckiej!

      Już od marca w naszym mieście będzie można wziąć udział w zajęciach prowadzone przez profesjonalne studio tańca i akrobatyki - Fantasy Dance Academy.

    Historia FDA zaczyna się w 1989 roku gdzie powstała jako Szkoła Tańca JAST. W historii studia znajdziemy nie tylko wytrenowanie Mistrzów, Polski,  Europy i Świata. Do niewątpliwych sukcesów Fantasy Dance Academy można zaliczyć wychowanie wielu profesjonalnych tancerzy, którzy swoją pasję realizują na zawodowych scenach w Polsce i za granicą.


    Dzisiaj tworzymy zespół, który będzie reprezentował zarówno Rawę Mazowiecką jak i Powiat Rawski. 

Zapraszamy wszystkich którzy chcą być częścią tej artystycznej inicjatywy.

    Dzieci i młodzież mają do wyboru kilka ścieżek rozwoju. Jedną z nich jest sekcja Art’owa, obejmująca style takie jak jazz dance, modern i contemporary. Drugą - grupa gimnastyczno -  akrobatyczna. Umiejętności będzie można  rozwijać uczestnicząc dodatkowo w lekcjach indywidualnych, warsztatach, obozach, a także w profesjonalnych projektach artystycznych. 


    Treningi prowadzone będą przez wysokiej klasy specjalistów:


    Pierwsze zajęcia są bezpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona, a pierwsze 40 osób które się zapisze i wykupi karnet otrzyma unikatowe koszulki Fantasy Dance Academy z herbem Powiatu Rawskiego.

    Odpłatność w karnecie miesięcznym i podpisaniu umowy do czerwca wynosi tylko 15 zł za pojedyncze zajęcia!


Ilość miejsc jest ograniczona.

Aby zarezerwować miejsce na zajęciach bezpłatnych kliknij tutaj:

Aby zagwarantować sobie miejsce w wybranej grupie wykup karnet i zapisz się już teraz!