Instruktorzy

Poznaj naszych instruktorów

Miłość do tańca, pasja i profesjonalizm. To wartości, którymi kierują się nasi instruktorzy.
Poniżej możecie dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Paulina Zasada - instruktor szkoły tańca
Paulina Zasada

    Sędzia międzynarodowy. Główny trener sekcji sportowej tańca nowoczesnego w Szkole Tańca JAST. Od 10. roku życia wielokrotnie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata m.in. w Niemczech, Norwegii, Słowacji, Słowenii, Ukrainie, Czechach.
Po raz pierwszy wzięła udział w zawodach tanecznych mają zaledwie 3 lata. Przez 15 lat uczestniczyła w rywalizacji turniejowej, wygrywając ogólnopolskie turnieje tańca towarzyskiego, Disco Dance, Hip Hop i zdobywając medale na Krajowych Mistrzostwach IDO (International Dance Organization) w Disco Dance i Hip Hop.
Jej trenerami prowadzącymi byli: Bogusława Szczepanik-Zasada oraz Zbigniew St. Zasada. Szkoliła się u najlepszych fachowców w zakresie: Tańca towarzyskiego, Disco Dance, Hip Hop, Jazz Dance, Broadway Jazz, Modern, tańca klasycznego, tańca afrykańskiego. Uczęszczała na zajęcia z akrobatyki i gimnastyki sportowej - jako uzupełnienie umiejętności z zakresu tańca.

     

 

Czytaj dalej
Wiktoria Serwin - instruktor szkoły tańca
Wiktoria Serwin

Z tańcem związana jest tak naprawdę od zawsze.  Na parkiecie pierwszy raz stanęła w wieku 4 lat i do 2011 trenowała taniec towarzyski.  W 2012 rozpoczęła naukę w Szkole Tańca  JAST i przez 6 następnych lat z zamiłowaniem trenowała pod okiem Pani Pauliny Zasady.  Od września  2017 jest asystentką instruktora i pracuje  z dziećmi w wieku 3 - 6 lat.  

Czytaj dalej
Oliwia Bartosik - instruktor szkoły tańca
Oliwia Bartosik

Jej przygoda z tańcem pod okiem profesjonalistów zaczęła się stosunkowo niedawno, bo w 2015 roku, lecz już dużo wcześniej przekonała się, że taniec jest nieodłącznym elementem jej życia. Początkowo trenowała w grupie Hip Hop'owej pod okiem pani Klaudii Lech oraz pani Marty Konarskiej. Rok później dostała się do grupy turniejowej Róże JAST Oleśnica, gdzie rozwijała w stylach: jazz, modern, show dance, pod okiem Pani Pauliny Zasady. Od września 2018 roku asystuje na zajęciach Pani Marty Konarskiej w grupach rekreacyjnych w wieku 7-11 lat.

Czytaj dalej
Laura Świerczyńska - instruktor szkoły tańca
Laura Świerczyńska

Przygodę z tańcem rozpoczęła w 2010 r., a ze Szkołą Tańca JAST związana jest od 2012 r. trenując po okiem Pani Pauliny Zasady. Przez pierwsze 4 lata nauki tańca swój czas wolny dzieliła również z nauką w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia. Brała udział w licznych warsztatach, pokazach i ogólnopolskich turniejach zajmując wysokie miejsca. Rozwija się w takich stylach jak Modern, Show Dance, Hip Hop i Jazz Dance. Aktualnie trenuje i asystuje Pani Marcie Konarskiej na zajęciach dla dzieci w wieku 7-11 lat.

Czytaj dalej
Wiktoria Ciosek - instruktor szkoły tańca
Wiktoria Ciosek

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w przedszkolu. Obecnie trenuje pod okiem Pani Pauliny Zasady, prezentując się na turniejach jako solistka oraz w formacjach w stylach Show Dance, Jazz Dance oraz Modern. Doskonali swoje umiejętności biorąc udział w warsztatach tanecznych z choreografami z Polski, Sycylii, Serbii, Rosji czy Francji. Swoją pozytywną energią dzieli się z dziećmi i młodzieżą asystując przy zajęciach tanecznych.  

Czytaj dalej
Natalia Olejnik - instruktor szkoły tańca
Natalia Olejnik

         Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat w rodzinnym mieście. Następnie wyjechała do Wielkiej Brytanii by doskonalić swoje umiejętności taneczne. Po roku wróciła do Polski i rozpoczęła pracę jako instruktor. Jej grupy osiągały duże sukcesy w świecie tanecznym. Aktualnie ciągle się szkoli uczestnicząc w licznych warsztatach tanecznych, zarówno u polskich jak i zagranicznych choreografów. Ma doskonałe podejście do dzieci i dorosłych. Swoim uśmiechem i pasją do tańca potrafi wprowadzić każdego w swój taneczny świat!

Czytaj dalej
Malwina Mickiewicz - instruktor szkoły tańca
Malwina Mickiewicz

Odkąd pamięta uwielbia, gdy ruch ciała współgra z rytmem muzyki. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2006 r., uczęszczając do różnych szkół tanecznych. Trenowała zaczynając od hip-hopu, przez balet, kończąc na jazzie i modernie. W 2010 r. dołączyła do Szkoły Tańca JAST.  Pracę z dziećmi zaczęła od asysty u boku Pani Marty Konarskiej. Teraz asystuje na zajęciach dzieci w wieku przedszkolnym  pod czujnym okiem instruktorki - Pani Pauliny Zasady. Stara się, aby podczas zajęć dzieci czerpały dużą ilość pozytywnej energii, radości, a także rozwijały swoją wrażliwość artystyczną już od najmłodszych lat.

Czytaj dalej
Julia Żuraw - instruktor szkoły tańca
Julia Żuraw

Przygodę z tańcem rozpoczęła od tańca towarzyskiego. W 2012 roku dołączyła do Szkoły Tańca JAST jako tancerka Hip Hop'u, a potem również Jazz'u i Modern'u. Obecnie reprezentuje Szkołę w turniejowej grupie 'Róże'. Występuje na pokazach i turniejach krajowej rangi. Od półtora roku asystuje Pani Paulinie Zasadzie na zajęciach tanecznych i akrobatycznych. Taniec to pasja, z którą na pewno zwiąże przyszłość.

Czytaj dalej
Wiktoria Kowalska - instruktor szkoły tańca
Wiktoria Kowalska

Przygodę z tańcem rozpoczęła już w przedszkolu. Był to taniec towarzyski. Związana jest ze Szkołą Tańca JAST od 2012 roku, trenując głównie pod okiem Pani Pauliny Zasady. Rozwijała się w różnych dziedzinach tańca i nie ograniczała się w poznawaniu nowych stylów. Swoją pozytywną energią dzieli się z dziećmi i młodzieżą asystując przy zajęciach tanecznych.

Czytaj dalej