Instruktorzy

Poznaj naszych instruktorów

Miłość do tańca, pasja i profesjonalizm. To wartości, którymi kierują się nasi instruktorzy.
Poniżej możecie dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Paulina Zasada - instruktor szkoły tańca
Paulina Zasada

Absolwentka dziennikarstwa sportowego. Sędzia międzynarodowy. Główny trener sekcji sportowej tańca nowoczesnego w Szkole Tańca JAST. Wieloletnia tancerka Szkoły Tańca JAST. Jej trenerami prowadzącymi byli: Bogusława Szczepanik-Zasada oraz Zbigniew St. Zasada. Szkoliła się u najlepszych fachowców w zakresie: Tańca towarzyskiego, Disco Dance, Hip Hop, Jazz Dance, Broadway Jazz, Modern, tańca klasycznego, tańca afrykańskiego. Uczęszczała na zajęcia z akrobatyki i gimnastyki sportowej - jako uzupełnienie umiejętności z zakresu tańca.


Po raz pierwszy wzięła udział w zawodach tanecznych wieku trzech lat. Przez 15 lat uczestniczyła w rywalizacji turniejowej, wygrywając ogólnopolskie turnieje tańca towarzyskiego, Disco Dance, Hip Hop i zdobywając medale na Krajowych Mistrzostwach IDO (International Dance Organization) w Disco Dance i Hip Hop.


Od 10. roku życia wielokrotnie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata m.in. w Niemczech, Norwegii, Słowacji, Słowenii, Ukrainie, Czechach.

Czytaj dalej
Marta Konarska - instruktor szkoły tańca
Marta Konarska

Karierę taneczną rozpoczęła pod okiem Katarzyny Dziarkowskiej w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy, w zespole Wenus. W 2007 roku występowała na turniejach ogólnopolskich Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders (PSCH), a w latach 2014 – 2016 pełniła funkcję trenera grupy Wild Cats Cheerleaders. Swoimi występami uświetniała zarówno imprezy sportowe w Polsce jak i za granicą. Od 2013 roku związana ze Szkołą Tańca JAST.

Czytaj dalej