Strefa Zawodnika

22
Rekomendacje dla osób, które trenowały u nas w zeszłym sezonie.

Jeśli Twoje dziecko trenowało już u nas i chce kontynuować zajęcia, zapraszamy do zapoznania się z naszymi rekomendacjami na nowy sezon taneczny.

TANIEC:

SMERFIKI 

Dzieciom, które trenowały w ubiegłym sezonie w grupie SMERFIKI, rekomendujemy kontynuację w grupie SMERFIKI. Dzieci z rocznika 2014 i starsze zapraszamy do SMERFÓW.

SMERFY

Osobom, które uczęszczały do Smerfów rekomendujemy kontynuację w tej samej grupie. Dzieci z rocznika 2012 i starsze zapraszamy wg preferencji do grupy hip-hopowej ALF lub jazzowej FLEX. W razie wątpliwości zapraszamy na Casting-pomożemy wybrać właściwy styl. 

BALET I

Dzieci, które uczęszczały do grupy BALET I zapraszamy do grupy BALET KIDS. Dla osób z rocznika 2013 i starszych rekomendujemy grupę FLEX.

ALF

Osoby, które trenowały w ubiegłym sezonie w grupie ALF mogą kontynuować zajęcia w tej grupie. Warto też, żeby dziecko poszło krok dalej i wzięło udział w Castingu do grup turniejowych. 

FLEX

Dzieci z grupy FLEX mogą kontynuować w swojej grupie, lub przyjścć na Casting, żeby spróbować swoich sił w grupie turniejowej. Tancerze z rocznika 2010 i starsi rekomendowana mają grupę JAZZ KIDS, mogą również wziąć udział w Castingu do grup turniejowych.

MIX TANECZNY KIDS

Osoby, które tańczyły w grupie MTK mogą kontynuować zajęcia w swojej grupie, bądź zawalczyć w Castingu o miejsce w grupie turniejowej. Dzieciom z rocznika 2007 i starszym rekomendujemy grupę MIX TANECZNY JUNIOR lub przyjście na Casting, żeby spróbować swoich sił w grupie turniejowej. 

MIX TANECZNY JUNIOR

Osoby, które tańczyły w grupie MTJ mogą kontynuować zajęcia w swojej grupie, bądź zawalczyć w Castingu o miejsce w grupie turniejowej. 

AKROBATYKA:

AKRO MINI

Dzieci uczęszczające na zajęcia grupy AKRO MINI mogą kontynuować zajęcia w swojej grupie. Dla osób z rocznika 2011 i starszych rekomendowana jest grupa AKRO KIDS

AKRO KIDS

Osoby, które tańczyły w grupie AKRO KIDS mogą kontynuować zajęcia w swojej grupie.

AKRO JUNIORS

Dla osób z grupy AKRO JUNIORS rekomendowana jest grupa AKRO PRO.

GRUPY TURNIEJOWE:

Wszystkich tancerzy GRUP TURNIEJOWYCH obowiązuje Casting do zespołów na nowy sezon taneczny.

Rekomendacje dla osób, które trenowały u nas w zeszłym sezonie.