Zapisz się na zajęcia

Instruktorzy

Poznaj naszych instruktorów

Miłość do tańca, pasja i profesjonalizm. To wartości, którymi kierują się nasi instruktorzy.
Poniżej możecie dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Natalia Olejnik - instruktor szkoły tańca
Natalia Olejnik

         Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat w rodzinnym mieście. Następnie wyjechała do Wielkiej Brytanii by doskonalić swoje umiejętności taneczne. Po roku wróciła do Polski i rozpoczęła pracę jako instruktor. Jej grupy osiągały duże sukcesy w świecie tanecznym. Aktualnie ciągle się szkoli uczestnicząc w licznych warsztatach tanecznych, zarówno u polskich jak i zagranicznych choreografów. Ma doskonałe podejście do dzieci i dorosłych. Swoim uśmiechem i pasją do tańca potrafi wprowadzić każdego w swój taneczny świat!

Czytaj dalej
Wiktoria Ciosek - instruktor szkoły tańca
Wiktoria Ciosek

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w przedszkolu. Obecnie trenuje pod okiem Pani Pauliny Zasady, prezentując się na turniejach jako solistka oraz w formacjach w stylach Show Dance, Jazz Dance oraz Modern. Doskonali swoje umiejętności biorąc udział w warsztatach tanecznych z choreografami z Polski, Sycylii, Serbii, Rosji czy Francji. Swoją pozytywną energią dzieli się z dziećmi i młodzieżą asystując przy zajęciach tanecznych.  

Czytaj dalej
Julia Żuraw - instruktor szkoły tańca
Julia Żuraw

Przygodę z tańcem rozpoczęła od tańca towarzyskiego. W 2012 roku dołączyła do Szkoły Tańca JAST jako tancerka Hip Hop'u, a potem również Jazz'u i Modern'u. Obecnie reprezentuje Szkołę w turniejowej grupie 'Róże'. Występuje na pokazach i turniejach krajowej rangi. Od półtora roku asystuje Pani Paulinie Zasadzie na zajęciach tanecznych i akrobatycznych. Taniec to pasja, z którą na pewno zwiąże przyszłość.

Czytaj dalej
Oliwia Bartosik - instruktor szkoły tańca
Oliwia Bartosik

Jej przygoda z tańcem pod okiem profesjonalistów zaczęła się stosunkowo niedawno, bo w 2015 roku, lecz już dużo wcześniej przekonała się, że taniec jest nieodłącznym elementem jej życia. Początkowo trenowała w grupie Hip Hop'owej pod okiem pani Klaudii Lech oraz pani Marty Konarskiej. Rok później dostała się do grupy turniejowej Róże JAST Oleśnica, gdzie rozwijała w stylach: jazz, modern, show dance, pod okiem Pani Pauliny Zasady. Od września 2018 roku asystuje na zajęciach Pani Marty Konarskiej w grupach rekreacyjnych w wieku 7-11 lat.

Czytaj dalej
Wiktoria Serwin - instruktor szkoły tańca
Wiktoria Serwin

Z tańcem związana jest tak naprawdę od zawsze.  Na parkiecie pierwszy raz stanęła w wieku 4 lat i do 2011 trenowała taniec towarzyski.  W 2012 rozpoczęła naukę w Szkole Tańca  JAST i przez 6 następnych lat z zamiłowaniem trenowała pod okiem Pani Pauliny Zasady.  Od września  2017 jest asystentką instruktora i pracuje  z dziećmi w wieku 3 - 6 lat.  

Czytaj dalej