Instruktorzy

Poznaj naszych instruktorów

Miłość do tańca, pasja i profesjonalizm. To wartości, którymi kierują się nasi instruktorzy.
Poniżej możecie dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Julia Niedziela - instruktor szkoły tańca
Julia Niedziela

Dyplomowany Instruktor Hip Hop i przyszły pedagog. Taniec towarzyszy jej już 14 lat. Swoją karierę taneczną rozpoczęła w miejskich grupach tanecznych. Dwa lata tańczyła taniec towarzyski, ale los przywiódł ją do naszej szkoły w 2014 roku. W jej sercu zagościł Hip Hop, więc szybko zdobywała kolejne klasy taneczne otrzymując klasę „B”, ale mówi że to nie koniec. Kocha każdy styl tańca i stara się poznawać je coraz lepiej. Jej uśmiech, zaangażowanie, podejście do dzieci i pasja do tańca, zaprowadziły ją na stanowisko instruktora. Swoich podopiecznych szanuje i motywuje do działania. Zawsze na 100%. Wierzy, że wytrwałością i pracą można osiągnąć wszystko.

Czytaj dalej
Michalina Lamprecht - instruktor szkoły tańca
Michalina Lamprecht

Dyplomowany instruktor Hip Hop/New Age dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tańczy od 10 roku życia, wielokrotnie reprezentowała Polskę na mistrzostwach świata i Europy. Aktualnie członki grupy West Point Crew -baza tancerzy współpracująca z gwiazdami sceny polskiej. Brała udział w projektach ogólnopolskich jak board gametour. Michalina wypełni z Wami sale tańcem Hip Hop oraz Funky.

Czytaj dalej
Dagmara Zeganek - instruktor szkoły tańca
Dagmara Zeganek

                Pedagog, instruktor, choreograf. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Magister Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego. Związana ze Szkołą Tańca JAST od 2004 roku, specjalizuje się w tańcu nowoczesnym, cały czas kształcąc się i rozwijając swoje umiejętności. Prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą, na różnych poziomach zaawansowania, jest także instruktorem streetowej sekcji sportowej Szkoły Tańca JAST.

Czytaj dalej