Zapisz się na zajęcia

O szkole

Szkoła Tańca JAST powstała 1989 roku. Placówka może poszczycić się wychowaniem kilkudziesięciu Mistrzów Polski w różnych kategoriach wiekowych i konkurencjach tanecznych. W dorobku Szkoły znajdują się nie tylko finaliści, ale również Mistrzowie Świata, Europy. Do niewątpliwych sukcesów ST JAST można zaliczyć wychowanie kilkunastu profesjonalnych tancerzy, którzy swoją pasję realizują na zawodowych scenach w Polsce i za granicą.

Dzieci i młodzież mają do wyboru kilka ścieżek rozwoju. Jedną z nich jest nauka tańców ulicznych czyli sekcja hip -hop. Drugi kierunek to sekcja art’owa, obejmująca style takie jak jazz dance i  modern. Swój talent tancerze mogą rozwijać uczestnicząc dodatkowo w lekcjach indywidualnych, warsztatach i obozach tanecznych. Klub Tańca Sportowego Sport-Dance, z którym Szkoła Tańca JAST współpracuje od lat, wspiera  młodych tancerzy, dofinansowując wyjazdy na zawody, czy organizując warsztaty dla najbardziej utalentowanych.

O jakość zajęć dba doświadczona kadra Szkoły Tańca JAST, treningi regularne w grupach reprezentacyjnych prowadzone są przez trenerów Mistrzów Europy i Świata IDO.

 

Zajęcia dla dzieci

Łączymy aktywne spędzanie czasu z rozwijaniem pasji i talentu. Poprzez taniec kształtujemy charaktery i dbamy o prawidłowy rozwój dzieci. Dzięki profesjonalnym instruktorom, mali tancerze mają możliwość pokazania swoich umiejętności na pokazach, turniejach i w programach tanecznych.
Nasze zajęcia to najlepszy przykład połączenia przyjemnego z pożytecznym.

 

Zajęcia dla młodzieży i studentów

Podczas zajęć można poznać fantastycznych ludzi i rozwinąć skrzydła pod okiem Mistrzów Polski, uczestników programów tanecznych, takich jak „Got To Dance” czy „You Can Dance”.
Jest także okazja do tego, aby poprawić kondycję i poczuć się świetnie we własnym ciele.

 

Grupy reprezentacyjne i turniejowe

Jesteśmy przekonani, że stawianie sobie wysokich wymagań, wszechstronny, regularny trening zawierający nie tylko taniec, ale i akrobatykę wpływa bardzo korzystnie na rozwój fizyczny i psychiczny młodych ludzi. Kształcimy cechy wolicjonalne: niezłomność, odwagę, konsekwencję i hart ducha. Podczas treningów następuje stopniowe podnoszenie sprawności fizycznej, wyrobienie szybkości, zwinności, koordynacji ruchowej, nabywanie gracji oraz kształtowanie prawidłowej, zgrabnej sylwetki.

Turnieje i pokazy przyczyniają się do nabywania umiejętności takich jak opanowanie stresu i tremy przed występami publicznymi, cieszenie się sukcesami i radzenia sobie z porażkami. 

Długofalowym celem treningów jest przygotowanie tancerzy do zawodu tak, aby w przyszłości osoby te mogły realizować się na profesjonalnych scenach. Tak jak dziesiątki wychowanków szkoły, którzy: tańczą w teatrach w Polsce i na świecie, biorą udział w różnych projektach komercyjnych i artystycznych, kontynuują nabywanie wiedzy na studiach tanecznych, otwierają własne teatry i studia tańca. Natomiast ci spośród naszych uczniów, którzy nie będą wiązali swojej przyszłości z tańcem mają zdecydowanie szerszy wachlarz umiejętności i nabywają cechy, które są niezwykle pomocne w każdej dziedzinie: pewność siebie, konsekwencja w działaniu, systematyczność, sprawne zarządzania czasem, zdyscyplinowanie...mają też piękne wspomnienia i wielu przyjaciół :)

O jakość zajęć dba doświadczona kadra Szkoły Tańca JAST, treningi regularne w grupach reprezentacyjnych prowadzone są przez trenerów Mistrzów Europy i Świata IDO.

Dzieci i młodzież mają do wyboru kilka kierunków rozwoju. Swój talent tancerze mogą rozwijać uczestnicząc dodatkowo w lekcjach indywidualnych, warsztatach i obozach tanecznych. Klub Tańca Sportowego Sport-Dance, z którym Szkoła Tańca JAST współpracuje od lat wspiera  młodych tancerzy, dofinansowując wyjazdy na zawody, czy organizując warsztaty dla najbardziej utalentowanych.


Zajęcia dla dorosłych

Proponujemy Państwu zajęcia, na których można doskonale się rozciągnąć i świetnie bawić w doborowym towarzystwie. Taniec to znakomity sposób na odreagowanie po całym dniu pracy oraz utrzymanie dobrej kondycji i zgrabnej sylwetki.


 

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec jest chwilą, która zostaje w pamięci na całe życie. Każda Para Młoda chciałaby, aby ten moment był niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju. W zależności od indywidualnych potrzeb nasi instruktorzy pomogą wybrać muzykę, a także stworzą choreografię dopasowaną do umiejętności i preferencji Młodej Pary. Istnieje możliwość dodatkowej nauki różnych form użytkowych, by móc swobodnie bawić się w trakcie wesela. Terminy, ilość i częstotliwość zajęć dostosowane są do możliwości czasowych Młodej Pary, tak by mogła przygotować się w pełni do swojego pierwszego tańca.