Zapisz się na zajęcia

Instruktorzy

Poznaj naszych instruktorów

Miłość do tańca, pasja i profesjonalizm. To wartości, którymi kierują się nasi instruktorzy.
Poniżej możecie dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Aleksandra Markiewicz - instruktor szkoły tańca
Aleksandra Markiewicz

         Aleksandra Markiewicz - Absolwentka kierunku "Taniec”. Stypendystka Jerusalem Academy of Music and Dance w Izraelu. Sędzia międzynarodowy International Dance Organization. Wielokrotna Mistrzyni Polski, Mistrzyni Europy grup Jazz Dance i Vice Mistrzyni Europy w kategorii solistek disco dance. Posiada klasę Mistrzowską Międzynarodową „S”, przez lata występowała w kadrze narodowej reprezentując Polskę na arenie międzynarodowej w stylach: Disco Dance, Hip-hop, Jazz Dance i Modern. Aleksandra swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku czterech lat. Swoją drugą pasję -muzykę równolegle rozwijała uczęszczając do szkoły muzycznej. Jednak po dziewięciu latach wybrała taniec, kształcąc się w technikach: tańca klasycznego, towarzyskiego, Jazzu, Modernu oraz Hip-hopu.

         Aleksandra związana jest ze Szkołą Tańca JAST od początku swojej kariery tanecznej. Swoje największe osiągnięcia zawdzięcza trenerom- Bogusławie Szczepanik- Zasadzie i Zbigniewowi St. Zasadzie, którzy wszechstronnie kształcili ją przez lata.    


Jej największe osiągnięcia taneczne to:

·Mistrzostwo Europy w mini formacjach jazz (Mikołajki, Polska)

·V-ce mistrzostwo Europy w disco dance solo dorosłych (Martin, Słowacja)

·V-ce Mistrzostwo Europy w mini formacjach jazz (Biella, Włochy)

·2 miejsce na Pucharze Świata w mini formacjach modern (Mikołajki, Polska)

·Mistrzostwo Polski w disco dance solo dorosłych (Karczew, Polska)

·Finał Pucharu Świata w disco dance duetach (Bochum, Niemcy)

·Drugie miejsce na Pucharze Świata dla niepublicznych szkół baletowych i szkół tańca, w kategorii jazz i modern (Wrocław, Polska)

·Pierwsze Miejsce na Otwartych Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym, w kategorii disco dance solo, w latach 2004-2007 (Wrocław, Polska)

·Wygranie Otwartych Mistrzostw Polski Tańcu Nowoczesnym, w kategorii hip-hop solo, w 2005 roku (Wrocław, Polska)

·Dwukrotne zajęcie pierwszego miejsca na Krajowych Mistrzostwach IDO w Tańcu Nowoczesnym, w kategorii disco dance solo

·Drugie miejsce na Krajowych Mistrzostwach IDO w Jazzie i Modernie, w kategorii jazz ( Kielce, Polska)

·Finalistka Mistrzostw Europy, w kategorii hip-hop mini formacje (Espoo, Finlandia)

·Finalistka konkursu TVP 2 „Dolina kreatywna, czyli czego szuka młoda sztuka’’


           Swój warsztat doskonaliła m.in.: w USA, Chinach i na austriackiej uczelni Anton Bruckner Privatuniversitaet w Linz. Podczas 3 letniego pobytu w Austrii Aleksandra brała udział w wielu spektaklach i widowiskach tanecznychm.in.: “In Wonderland”, “Lange Nacht Der Bune”,  “ The Water. The Pain”.

           Jako licencjonowany instruktor w szkole tańca „Jast” prowadzi regularne zajęcia, czuwa też jako trener główny nad wszystkimi zawodnikami z sekcji turniejowych Jast Wrocław. Aleksandra specjalizuje się w tańcu jazzowym, współczesnym i modernie. Jej choreografie zostały wyróżnione na zawodach IDO, ale też na międzynarodowych konkursach baletowych. Jej prace można oglądać w finałach i nad podium Mistrzostw Europy i Świata.


Czytaj dalej
Bogusława Szczepanik – Zasada - instruktor szkoły tańca
Bogusława Szczepanik – Zasada

             Dyrektor Artystyczna Szkoły Tańca JAST, trener Mistrzów Świata Hip-hopie, Mistrzów Europy w stylu Jazz Dance oraz Modern. Odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi Prezydenta RP za działalność na rzecz kultury polskiej. Przewodnicząca Komisji ds. Sędziów i Repertuaru Tanecznego w Polskim Związku Tańca. Sędzia międzynarodowy IDO, trener akrobatyki sportowej, dyplomowany nauczyciel Królewskiej Akademii Tańca w Londynie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na specjalizacji Instruktor Tańca Ludowego. Absolwentka podyplomowych studiów Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Trener tańca sportowego. Sędzia I kategorii Polskiego Związku Tańca.

Czytaj dalej
Paulina Zasada - instruktor szkoły tańca
Paulina Zasada

    Sędzia międzynarodowy. Główny trener sekcji sportowej tańca nowoczesnego w Szkole Tańca JAST. Od 10. roku życia wielokrotnie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata m.in. w Niemczech, Norwegii, Słowacji, Słowenii, Ukrainie, Czechach.
Po raz pierwszy wzięła udział w zawodach tanecznych mają zaledwie 3 lata. Przez 15 lat uczestniczyła w rywalizacji turniejowej, wygrywając ogólnopolskie turnieje tańca towarzyskiego, Disco Dance, Hip Hop i zdobywając medale na Krajowych Mistrzostwach IDO (International Dance Organization) w Disco Dance i Hip Hop.
Jej trenerami prowadzącymi byli: Bogusława Szczepanik-Zasada oraz Zbigniew St. Zasada. Szkoliła się u najlepszych fachowców w zakresie: Tańca towarzyskiego, Disco Dance, Hip Hop, Jazz Dance, Broadway Jazz, Modern, tańca klasycznego, tańca afrykańskiego. Uczęszczała na zajęcia z akrobatyki i gimnastyki sportowej - jako uzupełnienie umiejętności z zakresu tańca.

     

 

Czytaj dalej
Martyna Pytel - instruktor szkoły tańca
Martyna Pytel

            Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 10. roku życia trenuje akrobatykę sportową. Od kilku lat występuje na profesjonalnych scenach biorąc udział w takich widowiskach jak "Apeiron" czy "Prometeusz". Obecnie jest też członkiem grupy "Evertest" oraz instruktorem akrobatyki i gimnastyki w Szkole Tańca JAST. Uczestniczka półfinału programu MAM TALENT (2018).

Czytaj dalej
Małgorzata Twardowska - instruktor szkoły tańca
Małgorzata Twardowska

         Licencjonowany instruktor tańca. Swoją pasją, dzieli się z dziećmi i młodzieżą prowadząc zajęcia ze stylów takich jak Jazz Dance, Balet czy Mix Taneczny.  Instruktor prowadzący grupy rekreacyjne i turniejowe Szkoły Tańca JAST. Studentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku Musical i Choreografia o specjalizacji Choreografia i Techniki Tańca.

Czytaj dalej
Aleksandra Kuźma - instruktor szkoły tańca
Aleksandra Kuźma

       Pedagog i nauczyciel wychowania przedszkolnego. Ze Szkołą Tańca JAST związana od 2008 roku. Prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Swój warsztat taneczny ciągle doskonali biorąc udział w szkoleniach.

Czytaj dalej
Aleksandra Majchrowska - instruktor szkoły tańca
Aleksandra Majchrowska

                 Licencjonowany instruktor Hip Hopu. Karierę taneczną rozpoczęła w wieku 6. lat w Wałbrzychu, a kontynuowała jako tancerka grup turniejowych w Szkole Tańca JAST. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata i Europy oraz finalistka wielu krajowych zawodów tanecznych. W Centrum Kultury i Sportu Stabłowice prowadzi rekreacyjną grupę dzieci – Super Squad.

Czytaj dalej
Natalia Olejnik - instruktor szkoły tańca
Natalia Olejnik

         Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat w rodzinnym mieście. Następnie wyjechała do Wielkiej Brytanii by doskonalić swoje umiejętności taneczne. Po roku wróciła do Polski i rozpoczęła pracę jako instruktor. Jej grupy osiągały duże sukcesy w świecie tanecznym. Aktualnie ciągle się szkoli uczestnicząc w licznych warsztatach tanecznych, zarówno u polskich jak i zagranicznych choreografów. Ma doskonałe podejście do dzieci i dorosłych. Swoim uśmiechem i pasją do tańca potrafi wprowadzić każdego w swój taneczny świat!

Czytaj dalej
Malwina Grądziel - instruktor szkoły tańca
Malwina Grądziel

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne. Obecnie studentka Logopedii Uniwersytetu Wrocławskiego. Licencjonowany Instruktor tańca, aerobiku oraz animator czasu wolnego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając zaledwie 7 lat w Centrum Kultury w Strzegomiu. Następnie trenowała w Szkole Tańca JAST oraz w Szkole Baletowej przy Fundacji Capitol we Wrocławiu. Przez wiele lat uczestniczyła w wielu pokazach i turniejach tanecznych, w takich stylach jak: Modern, Jazz Dance, Hip Hop oraz Disco Dance. 


Do największych osiągnięć należą: 


  • V-ce Mistrzostwo Polski w kategorii Jazz Dance Mini Formacji (Grójec, 2012-2013) 
  • III miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii Modern Mini Formacji (Grójec, 2012) 
  • I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym w kategorii Modern Solo (Oleśnica, 2011) 
  • I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym w kategorii Mini Formacji Modern (Oleśnica, 2011)
  • III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym w kategorii Duety Hip Hop (Wrocław, 2008)
Czytaj dalej
Jakub Husarz - instruktor szkoły tańca
Jakub Husarz

Uczestnik warsztatów prowadzonych przez legendy street dance m.in Henry
Link, Mr Wiggles, Caleaf Sellers. Na swoim koncie ma finał z ekipą "That's
Right Crew" Rytmów Ulicy 2019 w Pile oraz 1 miejsce hip hop formacje na
zawodach Urban Style. Stara się nie ograniczać w jednym stylu i szukać
nowych wyzwań, inspiracji. Na co dzień również student Uniwersytetu
Wrocławskiego na kierunku filologia polska oraz wielki fan stand upu 😉

Czytaj dalej
Wiktoria Paciejewska - instruktor szkoły tańca
Wiktoria Paciejewska

               Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 5 lat od Tańca Towarzyskiego. Następnie zainteresowała się takimi stylami jak Disco-Dance i Hip-hop. Kiedy na zawodach zobaczyła tancerzy Tańca Współczesnego zrozumiała, że to styl dla niej i od tego czasu trenuje Jazz oraz Modern w turniejowej grupie Szkoły Tańca JAST. Swoją pasję rozwija uczestnicząc w wielu warsztatach różnych styli tanecznych i dzieli się nią z młodzieżą prowadząc zajęcia. Studiuje na Politechnice Wrocławskiej na wydzielę chemicznym.

Czytaj dalej
Julia Kwiatkowska - instruktor szkoły tańca
Julia Kwiatkowska

               Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Przez kilka lat zajmowała wiele czołowych miejsc w kategoriach Disco Dance i Hip Hop. Swą karierę taneczną rozpoczęła w Zespole Tanecznym Zgraja, a kontynuowała w Zespole 3 Dance, gdzie zaczęła rozwijać swoje umiejętności również z tańca jazzowego. Prowadzi grupy rekreacyjne, oraz asystuje na zajęciach grup turniejowych.

Czytaj dalej
Dagmara Zeganek - instruktor szkoły tańca
Dagmara Zeganek

                Pedagog, instruktor, choreograf. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Magister Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego. Związana ze Szkołą Tańca JAST od 2004 roku, specjalizuje się w tańcu nowoczesnym, cały czas kształcąc się i rozwijając swoje umiejętności. Prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą, na różnych poziomach zaawansowania, jest także instruktorem streetowej sekcji sportowej Szkoły Tańca JAST.

Czytaj dalej
Nataliia Voitovych - instruktor szkoły tańca
Nataliia Voitovych

Nataliia pochodzi z Ukrainy z miasta Cherson. Obecnie prowadzi akrobatykę w Szkole Tańca JAST. Interesuje się również tańcem - w szczególności takimi stylami jak: Jazz, Funk czy Cheerleaders. Występowała w Show - Ballet “STATUS” oraz prowadziła zespół “VivaDancer”, w którym stawiała swoje pierwsze taneczne kroki. Natalii jest komunikatywna, lubi pracę z dziećmi i łatwo nawiązuje z nimi kontakt.

Czytaj dalej
Patrycja Gieranin - instruktor szkoły tańca
Patrycja Gieranin

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 3 lat. Obecnie jest asystentką na zajęciach tanecznych i akrobatycznych oraz tancerką grupy turniejowej Szkoły Tańca JAST. Odkąd pamięta uwielbia muzykę i taniec.  Podczas zajęć dzieli się z innymi swoją pasją i pozytywną energią.

Czytaj dalej
Julia Nawrot - instruktor szkoły tańca
Julia Nawrot

Pasjonatka tańca, swoja przygodę z tańcem rozpoczęła w 2014 roku, zaczynajac od nauki Disco Dance. Obecnie startuje na turniejach zajmując wysokie miejsca w Jazz Dance i Modern. Swoje umiejętności przekazuje dziecom asystując Pani Martynie Pytel na zajeciach z akrobatyki.  

Czytaj dalej
Zbigniew St. Zasada - instruktor szkoły tańca
Zbigniew St. Zasada

Zbigniew St. Zasada - założyciel Szkoły Tańca JAST, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, mgr Fizyki Teoretycznej, trener tańca sportowego. W naszej szkole prowadzi zajęcia z Tańca Towarzyskiego dla grup podstawowych oraz kontynuujących.

Dyplomowany nauczyciel tańca Imperial Society of Teachers of Dancing, Choreograf i sędzia międzynarodowy IDO, WDSF i WRRC. Supervisor i Chairman IDO, Prezes Zarządu Polskiego Związku Tańca, Prezes Zarządu Klubu Tańca Sportowego Sport-Dance, kapitan reprezentacji Polski IDO (International Dance Organization). Założyciel i jeden z twórców Polskiego Związku Tańca.

Do grudnia 2012 roku przez 8 lat pełnił funkcję Prezydenta IDO w Polsce, aktualnie jest v-ce Prezydentem IDO Polska zajmujący się sprawami zagranicznymi.

Organizator kilkuset turniejów tańca w Polsce o zasięgu światowym, europejskim, ogólnopolskim i regionalnym.

Propagator tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Wychował kilkuset polskich tancerzy, instruktorów i działaczy tańca.

Tańczył taniec towarzyski (tańce standardowe i latynoamerykańskie), Rock and Roll’a sportowego, taniec ludowy i taniec nowoczesny odnosząc sukcesy na parkietach Europy i Polski.

Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi, Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez taniec, Medalem Honorowy Przyjaciel Kalisza, Złotą Odznakę PTT.

Czytaj dalej