Instruktorzy

Poznaj naszych instruktorów

Miłość do tańca, pasja i profesjonalizm. To wartości, którymi kierują się nasi instruktorzy.
Poniżej możecie dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Aleksandra Markiewicz - instruktor szkoły tańca
Aleksandra Markiewicz

Główny trener w Centrum Kultury i Sportu Stabłowice - trener grup zaawansowanych, specjalizuje się w tańcu współczesnym, Modernie, Jazzie i Akrobatyce. Jej choreografie zostały wyróżnione na zawodach IDO (International Dance Organization), a także na międzynarodowych konkursach baletowych.

Aleksandra swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku czterech lat. Swoją drugą pasję - muzykę rozwijała równolegle uczęszczając do szkoły muzycznej. Po dziewięciu latach wybrała taniec, trenując różne techniki (Hip Hop, Jazz Dance, Modern, Balet i Taniec towarzyski). 


Aleksandra związana jest ze Szkołą Tańca JAST od początku swojej kariery tanecznej. Swoje największe osiągnięcia zawdzięcza trenerom, którzy wszechstronnie kształcili ją przez lata.
 

Największe osiągnięcia taneczne to:

 • V-ce Mistrzostwo Europy w kategorii Mini Formacji Jazz (Biella, Włochy, 2013)
 • Mistrzostwo Europy w kategorii Mini Formacji Jazz (Mikołajki, Polska, 2012)
 • V-ce Mistrzostwo Europy w kategorii Disco Dance Solo (Martin, Słowacja, 2008)
 • II miejsce w Pucharze Świata dla niepublicznych szkół baletowych i szkół tańca, w kategorii Jazz i Modern (Wrocław, Polska)
 • I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym, w kategorii Disco Dance Solo w latach 2004-2007 (Wrocław, Polska)
 • I miejsce w Otwartych Mistrzostw Polski Tańcu Nowoczesnym w kategorii Hip Hop Solo (Wrocław, Polska, 2005)
 • Dwukrotne Mistrzostwo w Krajowych Mistrzostwach IDO w Tańcu Nowoczesnym w kategorii Disco Dance Solo
 • II miejsce w Krajowych Mistrzostwach IDO w kategorii Jazz (Kielce, Polska,2005)
 • Finalistka Mistrzostw Europy, w kategorii Mini Formacji Hip Hop (Espoo, Finlandia, 2005)
 • Finalistka konkursu TVP 2 „Dolina kreatywna, czyli czego szuka młoda sztuka’’

Aleksandra brała udział w wielu warsztatach szkoląc się u prowadzących z całego świata (Polska, Anglia, Niemcy, Czechy, Brazylia, USA, Kuba, Francja, Kanada). Brała udział w wielu turniejach, festiwalach i pokazach tańca. Kilkukrotnie występowała w telewizji.

Czytaj dalej
Bogusława Szczepanik – Zasada - instruktor szkoły tańca
Bogusława Szczepanik – Zasada

Dyrektor Artystyczna Szkoły Tańca JAST. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na specjalizacji Instruktor Tańca Ludowego. Absolwentka podyplomowych studiów Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Trener II klasy akrobatyki sportowej. Dyplomowany nauczyciel Królewskiej Akademii Tańca w Londynie. Trener tańca sportowego. Sędzia I kategorii Polskiego Związku Tańca. Sędzia międzynarodowy IDO (International Dance Organization). Przewodnicza Komisji ds. Sędziów i Repertuaru Tanecznego w Polskim Związku Tańca.

Czytaj dalej
Małgorzata Twardowska - instruktor szkoły tańca
Małgorzata Twardowska

Licencjonowany instruktor tańca. Swoją pasją, dzieli się z dziećmi i młodzieżą prowadząc zajęcia ze stylów takich jak Jazz Dance, Balet czy Mix Taneczny.  Instruktor prowadzący grupy rekreacyjne i turniejowe Szkoły Tańca JAST. Studentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku Musical i Choreografia o specjalizacji Choreografia i Techniki Tańca.

Czytaj dalej
Martyna Pytel - instruktor szkoły tańca
Martyna Pytel

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 10. roku życia trenuje akrobatykę sportową. Od kilku lat występuje na profesjonalnych scenach biorąc udział w takich widowiskach jak "Apeiron" czy "Prometeusz". Obecnie jest też członkiem grupy "Evertest" oraz instruktorem akrobatyki i gimnastyki w Szkole Tańca JAST. Uczestniczka półfinału programu MAM TALENT (2018).

Czytaj dalej
Julia Kwiatkowska - instruktor szkoły tańca
Julia Kwiatkowska

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat w Zespole Tanecznym Zgraja. Przez kilka lat zajmowała wiele czołowych miejsc w kategoriach Disco Dance i Hip Hop oraz zdobyła kilkukrotne Mistrzostwo Polski ZNTS w kategoriach Formacji i Mini Formacji. Swą karierę taneczną kontynuowała w Zespole Tanecznym 3 Dance gdzie zaczęła rozwijać swoje umiejętności z tańca jazzowego.

Czytaj dalej
Malwina Grądziel - instruktor szkoły tańca
Malwina Grądziel

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne. Obecnie studentka Logopedii Uniwersytetu Wrocławskiego. Licencjonowany Instruktor tańca, aerobiku oraz animator czasu wolnego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając zaledwie 7 lat w Centrum Kultury w Strzegomiu. Następnie trenowała w Szkole Tańca JAST oraz w Szkole Baletowej przy Fundacji Capitol we Wrocławiu. Przez wiele lat uczestniczyła w wielu pokazach i turniejach tanecznych, w takich stylach jak: Modern, Jazz Dance, Hip Hop oraz Disco Dance. 


Do największych osiągnięć należą: 


 • V-ce Mistrzostwo Polski w kategorii Jazz Dance Mini Formacji (Grójec, 2012-2013) 
 • III miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii Modern Mini Formacji (Grójec, 2012) 
 • I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym w kategorii Modern Solo (Oleśnica, 2011) 
 • I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym w kategorii Mini Formacji Modern (Oleśnica, 2011)
 • III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym w kategorii Duety Hip Hop (Wrocław, 2008)
Czytaj dalej
Aleksandra Kuźma - instruktor szkoły tańca
Aleksandra Kuźma

Pedagog i nauczyciel wychowania przedszkolnego. Ze Szkołą Tańca JAST związana od 2008 roku. Prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Swój warsztat taneczny ciągle doskonali biorąc udział w szkoleniach.

Czytaj dalej
Aleksandra Majchrowska - instruktor szkoły tańca
Aleksandra Majchrowska

Licencjonowany instruktor Hip Hopu. Karierę taneczną rozpoczęła w wieku 6. lat w Wałbrzychu, a kontynuowała jako tancerka grup turniejowych w Szkole Tańca JAST. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata i Europy oraz finalistka wielu krajowych zwodów tanecznych. W Centrum Kultury i Sportu Stabłowice prowadzi rekreacyjną grupę dzieci – Super Squad. 

Czytaj dalej
Mikołaj Małgowski - instruktor szkoły tańca
Mikołaj Małgowski

Pasjonat tańca i całej kultury Hip Hop. Jeździ po Europie szkolić się i próbować swoich sił w zawodach oraz poznawać innych tancerzy i ich kultury. Uczył się pod okiem najlepszych tancerzy Street Dance z całego świata, między innymi z Japonii, Niemiec, Francji czy USA. Obecnie tańczy i tworzy kulturę Hip Hop we Wrocławiu.

Czytaj dalej