O szkole

Szkoła Tańca JAST powstała 1989 roku. Placówka może poszczycić się wychowaniem kilkudziesięciu Mistrzów Polski w różnych kategoriach wiekowych i konkurencjach tanecznych. W dorobku Szkoły znajdują się nie tylko finaliści, ale również Mistrzowie Świata, Europy. Do niewątpliwych sukcesów ST JAST można zaliczyć wychowanie kilkunastu profesjonalnych tancerzy, którzy swoją pasję realizują na zawodowych scenach w Polsce i za granicą.

Dzieci i młodzież mają do wyboru kilka ścieżek rozwoju. Jedną z nich jest nauka tańców ulicznych czyli sekcja hip -hop. Drugi kierunek to sekcja art’owa, obejmująca style takie jak jazz dance i  modern. Swój talent tancerze mogą rozwijać uczestnicząc dodatkowo w lekcjach indywidualnych, warsztatach i obozach tanecznych. Klub Tańca Sportowego Sport-Dance, z którym Szkoła Tańca JAST współpracuje od lat, wspiera  młodych tancerzy, dofinansowując wyjazdy na zawody, czy organizując warsztaty dla najbardziej utalentowanych.

O jakość zajęć dba doświadczona kadra Szkoły Tańca JAST, treningi regularne w grupach reprezentacyjnych prowadzone są przez trenerów Mistrzów Europy i Świata IDO.

 

Zajęcia dla dzieci

Łączymy aktywne spędzanie czasu z rozwijaniem pasji i talentu. Poprzez taniec kształtujemy charaktery i dbamy o prawidłowy rozwój dzieci. Dzięki profesjonalnym instruktorom, mali tancerze mają możliwość pokazania swoich umiejętności na pokazach, turniejach i w programach tanecznych.
Nasze zajęcia to najlepszy przykład połączenia przyjemnego z pożytecznym.

 

Zajęcia dla młodzieży i studentów

Podczas zajęć można poznać fantastycznych ludzi i rozwinąć skrzydła pod okiem Mistrzów Polski, uczestników programów tanecznych, takich jak „Got To Dance” czy „You Can Dance”.
Jest także okazja do tego, aby poprawić kondycję i poczuć się świetnie we własnym ciele.

 

Zajęcia dla dorosłych

Proponujemy Państwu zajęcia, na których można doskonale się rozciągnąć i świetnie bawić w doborowym towarzystwie. Taniec to znakomity sposób na odreagowanie po całym dniu pracy oraz utrzymanie dobrej kondycji i zgrabnej sylwetki.

 

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec jest chwilą, która zostaje w pamięci na całe życie. Każda Para Młoda chciałaby, aby ten moment był niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju. W zależności od indywidualnych potrzeb nasi instruktorzy pomogą wybrać muzykę, a także stworzą choreografię dopasowaną do umiejętności i preferencji Młodej Pary. Istnieje możliwość dodatkowej nauki różnych form użytkowych, by móc swobodnie bawić się w trakcie wesela. Terminy, ilość i częstotliwość zajęć dostosowane są do możliwości czasowych Młodej Pary, tak by mogła przygotować się w pełni do swojego pierwszego tańca.