Już 7 lipca startujemy z wakacyjnymi warsztatami artystycznymi! 


Przyjdź i sprawdź co Tobie w duszy gra! Wybierz swój styl, dopasuj godziny i daj się porwać w magiczny świat tańca i akrobatyki! Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki! Można zapisać się na cały miesiąc lub jeśli wyjeżdżasz na wakacje - to na 2 tygodnie! 

Jaki się zapisać? 

  • Wybierz odpowiednią grupę wiekową (grafik w załączniku) 
  • Zapisz się przez formularz  TUTAJ 
  • Dokonaj wpłaty na konto KTS Sport-Dance (08 1090 2503 0000 0001 4298 4023) 
  • Przyjdź na zajęcia :D Spędźmy razem pierwszy miesiąc wakacji! 

LIPIEC 2020

JAKIE BĘDĄ ZAJĘCIA?

AKROBATYKA

Na lipcowych zajęciach z Panią Martyną Pytel czekają Was warsztaty z salta machowego i triki acrodance! Dodatkowo będziemy uczyć się też fiflaków! Zajęcia prowadzone przez profesjonalnego instruktora pozwolą na indywidualne podejście do każdego uczestnika skupienie się na jego rozwoju. Progres gwarantowany! 

Co będziemy robić? 

→ salto machowe bokiem i w przód - 4 zajęcia: 7,9, 14, 16 lipca 

→ przejścia w tył oraz przerzuty w tył (fiflaki) - 4 zajęcia: 21, 23, 28, 30 lipca

GRUPY TURNIEJOWE

Zajęcia prowadzone przez Panią Bogusławę Szczepanik- Zasadę przez Panią Paulinę Zasadę pozwolą Wam na odkrycie nowych horyzontów w takich stylach jak Jazz i Modern. Na pewno poznasz technikę tych styli oraz dowiesz się wielu ciekawych rzeczy! Zapraszamy przyjdź i sprawdź co Ci w duszy tańczy :-) 

Zajęcia odbywać się będą przez dwa tygodnie: 7,9, 14, 16 lipca

HIP HOP HOLIDAY PRACTISE

Zajęcia z cyklu „Hip Hop Holiday Practise” poprowadzi Pan Jakub Husarz! Na lekcjach skupimy się na podstawach tańca hip hop oraz na wiedzy, która jest obowiązkowa dla każdego tancerza tego stylu. Duża porcja kroków, wiedzy oraz freestylu przed nami! Mamy nadzieję, że te zajęcia zmotywują Cię do dalszej pracy w kierunku udoskonalania swoich skilli tanecznych i od nowego sezonu będziemy mogli Cię zobaczyć w jednej z naszych hip hopowych ekip! Zajęcia otwarte dla każdego! Czekamy na Ciebie!

MIX TANECZNY & HIP HOP KIDS

Na zajęciach z Panią Dagmarą Zeganek poznacie kilka styli tanecznych. Nauczycie się niejednej choreografii, a na koniec zajęć wyjdziecie z wielkim uśmiechem na twarzy! Specjalne zabawy i popularne piosenki wprowadzą Was w magiczny świat tańca!